Wprowadzenie do logiki

Edycja 2018/2019:

 • WYKŁADY: wtorki, 9.45-11.15, sala A, bud. E.

   

 • KONWERSATORIA:

   

 • PRACE PISEMNE:
  Rozwiązania przesyłaj proszę we wskazanych terminach na adres ze strony „Kontakt”. Maile tytułuj i pliki nazywaj wedle następującego schematu: k1_nrzadania_imie_nazwisko.* (inaczej może się zdarzyć, że nie ocenię zadań). Format — wyłącznie .pdf.

  1. W dowolnym medium (najchętniej elektronicznym) znajdź przykłady dwóch wyjaśnień, przy czym niech co najwyżej jedno z nich będzie miało charakter przyczynowy. Uzasadnij, że są to w istocie wyjaśnienia wskazanych przez Ciebie typów. Na maile czekam do końca niedzieli, 20 stycznia.

   

 • UDZIAŁ W BADANIACH:
  • Filip Jański-Mały, Paweł Łupkowski (IP UAM)
   Zapraszamy do udziału w badaniu poświęconym interakcji człowiek-robot. Jest ono przeprowadzane jest na potrzeby pracy dyplomowej przez studenta kognitywistyki w IP UAM, Filipa Jańskiego-Małego pod kierownictwem dra hab. Pawła Łupkowskiego. Szczegóły dotyczące badania i udziału w nim znaleźć można na stronie: https://plupkowski.wordpress.com/badanie-hri/.
  • Michał Kosakowski (IP UAM) zakończone
   Badania dotyczą związków pomiędzy życiem emocjonalnym a zdrowiem. W podziękowaniu za udział w badaniach każda osoba otrzymuje voucher na bilet do multikina na dowolny seans filmowy. Badanie polega na pomiarze parametrów fizjologicznych (np. praca serca, oddech) i wykonywaniu zadań przy komputerze. Trwa około 1 godziny.
   Link do strony informacyjnej i formularza rejestracyjnego: http://psychologia.amu.edu.pl/laboratorium/